Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Svipfar
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds:Phänotyyp)
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Svipfar)
[[io:Fenotipo]]
[[id:Fenotipe]]
[[is:Svipfar]]
[[it:Fenotipo]]
[[he:גן (ביולוגיה)#מושגים בסיסיים]]
86.434

уредувања

Прегледник