Географија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sa:भूगोल
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: sn:Taranyika)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sa:भूगोल)
[[sah:География]]
[[sm:Geography]]
[[sa:भूगोल]]
[[sc:Geografia]]
[[sco:Geography]]
6.131

уредување

Прегледник