Разлика помеѓу преработките на „Стефан Урош II Милутин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:II. István Uroš szerb király)
с
[[Категорија:Српско благородништво]]
[[Категорија:Црногорски монарси]]
[[Категорија:Европски монарси од 13 век]]
[[Категорија:Европски монарси од 14 век]]
 
[[bg:Стефан II Милутин]]

Прегледник