Разлика помеѓу преработките на „Фондација Викимедија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: az:Vikimedia
с (r2.7.1) (Бот Менува: af:Wikimedia-stigting)
с (r2.7.1) (Бот Менува: az:Vikimedia)
[[an:Fundación Wikimedia]]
[[ast:Fundación Wikimedia]]
[[az:VikimediyaVikimedia]]
[[bn:উইকিমিডিয়া ফাউন্ডেশন]]
[[bjn:Wikimedia Foundation]]
6.131

уредување

Прегледник