Средночешки крај: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Менува: de:Středočeský kraj
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: de:Region Mittelböhmen)
с (r2.6.4) (Бот Менува: de:Středočeský kraj)
[[cs:Středočeský kraj]]
[[da:Centralbøhmen]]
[[de:RegionStředočeský Mittelböhmenkraj]]
[[et:Kesk-Tšehhi maakond]]
[[en:Central Bohemian Region]]
127.201

уредување

Прегледник