Прејди на содржината

Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: be:Захад
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: war:Katundan)
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:Захад)
[[bjn:Barat]]
[[ba:Көнбайыш]]
[[be:Захад]]
[[be-x-old:Захад]]
[[bo:ནུབ་ཕྱོགས།]]
127.230

уредувања