Разлика помеѓу преработките на „Микрометар“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Бот Менува: ka:მიკრომეტრი
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Micrometro (unitate))
с (r2.5.4) (Бот Менува: ka:მიკრომეტრი)
[[it:Micrometro (unità di misura)]]
[[he:תחיליות במערכת היחידות הבינלאומית#מיקרו]]
[[ka:მიკრომეტრი]]
[[ka:მიკრონი]]
[[sw:Mikromita]]
[[lo:ມິໂກຣແມັດ]]
5.215

уредувања

Прегледник