Прејди на содржината

Предлошка:Корисник sh-4: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Додава: de:Vorlage:User sh-4, sh:Šablon:User sh-4
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: nv:Bee álnééhí:User sh-4)
с (r2.7.2) (Бот Додава: de:Vorlage:User sh-4, sh:Šablon:User sh-4)
[[Категорија:Кориснички шаблони sh|sh-4]]
 
[[de:Vorlage:User sh-4]]
[[nv:Bee álnééhí:User sh-4]]
[[en:Template:User sh-4]]
[[nl:Sjabloon:Gebruiker sh-4]]
[[sh:Šablon:User sh-4]]
</noinclude>
1.229

уредувања