Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: jv:Sistem koordinat géografi
с (Бот Менува: jv:Sistem koordinat géografi)
[[it:Coordinate geografiche]]
[[he:קואורדינטות גאוגרפיות]]
[[jv:Sistem koordinat geografigéografi]]
[[kn:ಭೌಗೋಳಿಕ ನಿರ್ದೇಶಾಂಕ ಪದ್ಧತಿ]]
[[ka:გეოგრაფიული კოორდინატები]]
85.496

уредувања

Прегледник