Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Ұлпа
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Ұлпалар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Ұлпа)
[[jv:Jaringan (Biologi)]]
[[ka:ქსოვილი (ბიოლოგია)]]
[[kk:ҰлпаларҰлпа]]
[[ku:Tevinek]]
[[la:Textum (biologia)]]
127.201

уредување

Прегледник