Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Советски композитори“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Sovjetiske komponistar
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Composers from the Soviet Union}})
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Sovjetiske komponistar)
[[ja:Category:ソビエト連邦の作曲家]]
[[no:Kategori:Sovjetiske komponister]]
[[nn:Kategori:Sovjetiske komponistar]]
[[pl:Kategoria:Radzieccy kompozytorzy]]
[[ru:Категория:Композиторы СССР]]
86.434

уредувања

Прегледник