Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1100-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1110 nga dekada
с (r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1100 nga dekada)
с (r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1110 nga dekada)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 1100]]
[[vi:Thể loại:Mất thập kỷ 1100]]
[[war:Category:Mga namatay han 11001110 nga dekada]]
[[zh:Category:1100年代逝世]]
58.155

уредувања

Прегледник