Прејди на содржината

Категорија:1468: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: uk:Категорія:1468
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1468 ел)
с (Бот Додава: uk:Категорія:1468)
[[th:หมวดหมู่:พ.ศ. 2011]]
[[tr:Kategori:1468]]
[[uk:Категорія:1468]]
[[vi:Thể loại:1468]]
[[war:Category:1468]]
[[zh-yue:Category分類:1468年]]
[[zh:Category:1468年]]
8.502

уредувања