Каталонски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.2) (Бот Менува: nn:Katalansk
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: bat-smg:Kataluonu kalba)
с (r2.6.2) (Бот Менува: nn:Katalansk)
[[ce:Katalanhoyn mott]]
[[no:Katalansk]]
[[nn:Katalansk språk]]
[[nrm:Catalan]]
[[nov:Katalanum]]
2.347

уредувања

Прегледник