Разлика помеѓу преработките на „Прва балканска војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: la:Bellum Balcanicum Primum
с (r2.7.1) (Бот Додава: ms:Perang Balkan I)
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Bellum Balcanicum Primum)
[[he:מלחמת הבלקן הראשונה]]
[[krc:Биринчи Балкан къазауат]]
[[la:Bellum Balcanicum Primum]]
[[lv:Pirmais Balkānu karš]]
[[lt:Pirmasis Balkanų karas]]
34.422

уредувања

Прегледник