Затвор: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:Închisoare
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Carcer)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Închisoare)
[[pl:Zakład karny]]
[[pt:Prisão]]
[[ro:Închisoare]]
[[qu:Samk'ay wasi]]
[[ru:Тюрьма]]
86.434

уредувања

Прегледник