Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: af:Richard Wagner
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ky:Вагнер, Рихард)
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Richard Wagner)
{{Link FA|sr}}
 
[[af:Richard Wagner]]
[[als:Richard Wagner]]
[[ab:Рихард Вагнер]]
86.434

уредувања

Прегледник