Прејди на содржината

Корисник:Targovishtenec bg: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[hu:Szerkesztő:Targovishtenec_bg]]
[[it:Utente:Targovishtenec_bg]]
[[lb:Benotzer:Targovishtenec_bg]]
[[lv:Lietotājs:Targovishtenec_bg]]
[[nl:Gebruiker:Targovishtenec_bg]]
229

уредувања