Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ta:போட்டன்
[[fi:Fotoni]]
[[sv:Foton]]
[[ta:போட்டன்]]
[[th:โฟตอน]]
[[tr:Foton]]
86.434

уредувања

Прегледник