Кашлица: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Ho
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.4) (Бот Додава: jv:Watuk)
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Ho)
[[tr:Öksürük]]
[[uk:Кашель]]
[[vi:Ho]]
[[zh:咳嗽]]
86.434

уредувања

Прегледник