Категорија:Фудбалот во 1969 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава {{Ризница-врска|1969 in association football}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Categorie:1969 în fotbal)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1969 in association football}})
{{Ризница-врска|1969 in association football}}
 
[[Категорија:Години во фудбалот]]
[[Категорија:1969]]
58.155

уредувања

Прегледник