Прејди на содржината

Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: ltg:Eurazeja
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: zh:歐亞大陸)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ltg:Eurazeja)
[[ku:Ewrasya]]
[[lad:Evrasia]]
[[ltg:Eurazeja]]
[[la:Eurasia]]
[[lv:Eirāzija]]
153

уредувања