Разлика помеѓу преработките на „31 јули“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 52 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kv:31 сора, xmf:31 კვირკვე
с (r2.7.1) (Бот Додава: new:जुलाई ३१)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kv:31 сора, xmf:31 კვირკვე)
[[kk:Шілденің 31]]
[[sw:31 Julai]]
[[kv:31 сора]]
[[ht:31 jiyè]]
[[ku:31'ê tîrmehê]]
[[ml:ജൂലൈ 31]]
[[mr:जुलै ३१]]
[[xmf:31 კვირკვე]]
[[arz:31 يوليه]]
[[ms:31 Julai]]
126.526

уредувања

Прегледник