Категорија:1010-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1010-еллар
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 1010)
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1010-еллар)
[[su:Kategori:1010-an]]
[[sv:Kategori:1010-talet]]
[[tt:Төркем:1010. yıllar-еллар]]
[[th:หมวดหมู่:คริสต์ทศวรรษ 1010]]
[[tr:Kategori:1010'lar]]
109.264

уредувања

Прегледник