Корисник:MerlIwBot: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 108 бајти ,  пред 10 години
Целосно избришана страница
(Создадена страница со: {{bot|Merlissimo|site=de}} <!--Botinfo--> <!--Botinfo--> {{subst:#ifexist:Template:Bots|{{bots|allow=MerlIwBot}} }}de:Benutzer:MerlIwBot)
 
(Целосно избришана страница)
{{bot|Merlissimo|site=de}}
 
<!--Botinfo-->
<!--Botinfo-->
 
{{bots|allow=MerlIwBot}}[[de:Benutzer:MerlIwBot]]
Анонимен корисник

Прегледник