Категорија:50-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:50-еллар
с (r2.7.1) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 50)
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:50-еллар)
[[sv:Kategori:50-talet]]
[[ta:பகுப்பு:50கள்]]
[[tt:Төркем:50. yıllar-еллар]]
[[th:หมวดหมู่:คริสต์ทศวรรษ 50]]
[[tr:Kategori:50'ler]]
109.264

уредувања

Прегледник