Источноевропско време: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
[[fi:Itä-Euroopan aika]]
[[sv:Östeuropeisk tid]]
[[ta:கிழக்கு ஐரோப்பிய நேரம்]]
[[th:เวลายุโรปตะวันออก]]
[[tr:Doğu Avrupa Zaman Dilimi]]
86.434

уредувања

Прегледник