Разлика помеѓу преработките на „20 септември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 47 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kv:20 кӧч, xmf:20 ეკენია
с (r2.6.4) (Бот Додава: new:सेप्टेम्बर २०)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kv:20 кӧч, xmf:20 ეკენია)
[[kk:Қыркүйектің 20]]
[[sw:20 Septemba]]
[[kv:20 кӧч]]
[[ht:20 septanm]]
[[ku:20'ê rezberê]]
[[ml:സെപ്റ്റംബർ 20]]
[[mr:सप्टेंबर २०]]
[[xmf:20 ეკენია]]
[[arz:20 سبتمبر]]
[[ms:20 September]]
126.551

уредување

Прегледник