Бурбонци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: de:Haus Bourbon
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: ar:آل بوربون)
с (r2.7.1) (Бот Менува: de:Haus Bourbon)
[[ca:Dinastia borbònica]]
[[cs:Bourboni]]
[[de:Haus Bourbon]]
[[et:Bourbonid]]
[[el:Οίκος των Βουρβόνων]]
24.517

уредувања

Прегледник