Разлика помеѓу преработките на „Градски стадион Кратово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: pl:Sileks Stadion
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:Sileks Stadion)
[[Категорија:Спортски зданија во Кратово]]
 
[[en:Gradski stadion Kratovo]]
[[Категорија:ФК Силекс]]
 
[[en:Gradski stadion Kratovo]]
[[pl:Sileks Stadion]]
11.372

уредувања

Прегледник