Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 8 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: nds-nl:Oklahoma (stoat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Оклахома)
с (r2.7.1) (Бот Менува: nds-nl:Oklahoma (stoat))
[[nah:Oklahoma]]
[[nl:Oklahoma]]
[[nds-nl:Oklahoma (stoat)]]
[[ja:オクラホマ州]]
[[frr:Oklahoma]]
4.062

уредувања

Прегледник