Влада: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: ms:Pemerintahan
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Кабинет)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ms:Pemerintahan)
[[mi:Kāwanatanga]]
[[arz:حكومه]]
[[ms:KerajaanPemerintahan]]
[[mwl:Goberno]]
[[nl:Regering]]
86.434

уредувања

Прегледник