Прејди на содржината

Јоханес Гутенберг: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: arz:جوتينبريج
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: rm:Johannes Gutenberg)
с (r2.7.1) (Бот Додава: arz:جوتينبريج)
[[hu:Johannes Gutenberg]]
[[ml:ജോഹന്നസ് ഗുട്ടെൻബെർഗ്]]
[[arz:جوتينبريج]]
[[ms:Johannes Gutenberg]]
[[mn:Иоханнэс Гутэнбэрг]]
5.104

уредувања