Затвор: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Додава: kk:Түрме
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена (од 77.28.105.74) и вратена ревизијата 1917248 од Luckas-bot)
с (r2.5.1) (Бот Додава: kk:Түрме)
[[it:Prigione]]
[[he:בית סוהר]]
[[kk:Түрме]]
[[lv:Cietums]]
[[lt:Kalėjimas]]
59.415

уредувања

Прегледник