Разлика помеѓу преработките на „Одисеја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Odyssee
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Odyssee)
[[fa:ادیسه]]
[[fr:Odyssée]]
[[fy:Odyssee]]
[[fur:Odissee]]
[[ga:An Odaisé]]
[[ka:ოდისეა]]
[[kk:Одиссея]]
[[koi:Одиссея]]
[[ku:Odîseya]]
[[la:Odyssea]]
[[nn:Odysseen]]
[[oc:Odissèa]]
[[koi:Одиссея]]
[[pl:Odyseja]]
[[pt:Odisseia]]
86.434

уредувања

Прегледник