280-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: tt:280. yıllar (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sv:280-talet)
с (Бот Брише: tt:280. yıllar (deleted))
[[fi:280-luku]]
[[sv:280-talet]]
[[tt:280. yıllar]]
[[tk:280ýý]]
[[uk:280-ті]]
85.496

уредувања

Прегледник