280-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sv:280-talet
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Брише: sv:280-talet)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sv:280-talet)
[[su:280-an]]
[[fi:280-luku]]
[[sv:280-talet]]
[[tt:280. yıllar]]
[[tk:280ýý]]
2.097

уредувања

Прегледник