Разлика помеѓу преработките на „Александар Алехин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 66 бајти ,  пред 10 години
с
с (r2.6.5) (Бот Менува: hu:Alekszandr Alekszandrovics Aljechin)
[[it:Aleksandr Aleksandrovič Alechin]]
[[he:אלכסנדר אלכין]]
[[kk:Алехин Александр Александрович]]
[[la:Alexander Alechin]]
[[lv:Aleksandrs Aļehins]]
[[hu:Alekszandr Alekszandrovics Aljechin]]
[[mr:अलेक्सांद्र अलेखिन]]
[[ro:Alexandr Alehin]]
[[mn:Александр Алехин]]
[[nl:Aleksandr Aljechin]]
[[pl:Aleksander Alechin]]
[[pt:Alexander Alekhine]]
[[ro:Alexandr Alehin]]
[[ru:Алехин, Александр Александрович]]
[[simple:Alexander Alekhine]]
2.097

уредувања

Прегледник