Разлика помеѓу преработките на „Фондација Викимедија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.2) (Бот Додава: xmf:ვიკიმედია
с (r2.6.4) (Бот Менува: uk:Фонд Вікімедіа)
с (r2.6.2) (Бот Додава: xmf:ვიკიმედია)
[[mt:Fondazzjoni Wikimedia]]
[[mr:विकिमीडिया फाउंडेशन]]
[[xmf:ვიკიმედია]]
[[arz:مؤسسة ويكيميديا]]
[[ms:Wikimedia Foundation]]
2.347

уредувања

Прегледник