Разлика помеѓу преработките на „Железница“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tt:Тимер юллар
с (r2.7.1) (Бот Додава: krc:Темир джол)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Тимер юллар)
[[tl:Biyaheng daambakal]]
[[ta:தொடர்வண்டிப் போக்குவரத்து]]
[[tt:Тимер юллар]]
[[th:การขนส่งระบบราง]]
[[tg:Роҳи оҳан]]
86.434

уредувања

Прегледник