Разлика помеѓу преработките на „Софи Марсо“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: az:Sofi Marso
с (r2.7.2) (Бот Додава: lv:Sofija Marso; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Sofi Marso)
 
[[ar:صوفي مارسو]]
[[az:Sofi Marso]]
[[be:Сафі Марсо]]
[[be-x-old:Сафі Марсо]]
5.104

уредувања

Прегледник