Прејди на содржината

Мем: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hi:मीम
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: th:มีม)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hi:मीम)
[[gl:Meme]]
[[ko:밈]]
[[hi:मीम]]
[[id:Meme]]
[[it:Meme]]
86.434

уредувања