Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 51 бајт ,  пред 11 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.2) (Бот Менува: la:Ligusticum mare)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mr:लिगुरियन समुद्र)
[[lij:Mâ Ligure]]
[[hu:Ligur-tenger]]
[[mr:लिगुरियन समुद्र]]
[[nl:Ligurische Zee]]
[[ja:リグリア海]]
86.434

уредувања

Прегледник