Педофилија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: jv:Pedofilia
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Pedofilija)
с (r2.6.4) (Бот Додава: jv:Pedofilia)
[[it:Pedofilia]]
[[he:פדופיליה]]
[[jv:Pedofilia]]
[[kn:ಪೀಡೊಫಿಲಿಯಾ (ಶಿಶುಕಾಮ)]]
[[ka:პედოფილია]]
127.201

уредување

Прегледник