Разлика помеѓу преработките на „Полинезија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Polînezya
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:Полинезия)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Polînezya)
[[kk:Полинезия]]
[[sw:Polynesia]]
[[ku:Polînezya]]
[[la:Polynesia]]
[[lv:Polinēzija]]
[[arz:بولينيزيا]]
[[ms:Polinesia]]
[[ro:Polinezia]]
[[nl:Polynesië]]
[[ja:ポリネシア]]
[[pt:Polinésia]]
[[ty:Pōrīnetia]]
[[ro:Polinezia]]
[[qu:Pulinisya]]
[[ru:Полинезия]]
86.434

уредувања

Прегледник