Тирана (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع تیرانا
(Создадена страница со: {{Infobox settlement <!-- See Template:Infobox settlement for additional fields and descriptions --> | name = Округ Тирана | n...)
 
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع تیرانا)
[[ja:ティラナ県]]
[[no:Tiranë (distrikt)]]
[[pnb:ضلع تیرانا]]
[[pl:Okręg Tirana]]
[[pt:Tirana (distrito)]]
127.137

уредувања

Прегледник