Разлика помеѓу преработките на „Долно Косоврасти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
| име=Долно Косоврасти
| општина=[[Општина Дебар]]
| популација=813
| поштенски број=
| надморска височина=777
| географска широчина=41° 32' 26" сев. ш.
| географска должина=20° 35' 7" ист. д.

Прегледник