Прејди на содржината

Категорија:1670-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1670-es évek
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 1670)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1670-es évek)
[[ka:კატეგორია:1670-იანები]]
[[lv:Kategorija:1670. gadi]]
[[hu:Kategória:1670-es évek]]
[[mr:वर्ग:इ.स.चे १६७० चे दशक]]
[[ms:Kategori:1670-an]]
34.422

уредувања