30 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hr:30. stoljeće pr. Kr.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: lt:XXX amžius pr. m. e.)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hr:30. stoljeće pr. Kr.)
[[fr:XXXe siècle av. J.-C.]]
[[ko:기원전 30세기]]
[[hr:30. stoljeće pr. Kr.]]
[[id:Abad ke-30 SM]]
[[it:XXX secolo a.C.]]
86.434

уредувања

Прегледник