Разлика помеѓу преработките на „Јована (кралица на Шкотска)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: hr:Ivana, kćer Edvarda II.
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: hr:Ivana, kćer Edvarda II.)
[[Категорија:Шкотски кралици]]
[[Категорија:Жени од Англија]]
 
[[de:Johanna von England (1321–1362)]]
[[en:Joan of The Tower]]
[[el:Ιωάννα του Πύργου]]
[[en:Joan of The Tower]]
[[es:Juana de la Torre]]
[[hr:Ivana, kćer Edvarda II.]]
[[it:Giovanna Plantageneto (1321-1362)]]
[[he:ג'ואן מהמצודה]]
86.434

уредувања

Прегледник